Dla architektów

Tila dla architektów

Zapraszamy do współpracy architektów, projektantów oraz dekoratorów wnętrz. Proponujemy interesujące warunki współpracy oraz atrakcyjne rabaty na oferowane produkty. Przygotowujemy wyceny oraz pomagamy w znalezieniu najlepszych rozwiązań dla aranżacji wnętrz. Udostępnimy próbniki materiałów, katalogi i karty produktowe oferowanych produktów.

Posiadamy szeroką ofertę mebli i wyposażenia dla wnętrz domowych, publicznych i komercyjnych. Oferujemy pomoc w uzyskaniu szczegółowych informacji technicznych, w tym modeli 2D i 3D, dla produktów z naszej oferty.

Informacje dotyczące warunków współpracy otrzymasz kontaktując się z nami: e-mail: info@tila.pl

Program współpracy Tila.pl dla architektów i projektantów

Wycena mebli i akcesoriów do max 24 h. - Tila.pl przygotowuje wyceny mebli i akcesoriów w terminie max. 24 godzin od otrzymania zapytania zawierającego szczegóły asortymentu.

Bezpłatna wysyłka próbek materiałów i katalogów w ciągu 48h. - Próbki materiałów i katalogi dostarczamy bezpłatnie DHL w ciągu 48h od złożonego zamówienia. W przypadku gdy próbki lub katalogi są wypożyczane to zarówno wysyłamy jak i odbieramy je bezpłatnie DHL nie później niż w 48h od wpłaty kaucji. 

Pomoc i doradztwo w wyszukiwaniu mebli i akcesoriów dla szczególnych potrzeb i zamówień. - Oferta Tila.pl prezentowana na stronach internetowych to tylko część naszego asortymentu. Często architekci/projektanci poszukują szczególnych mebli, lamp, rozwiązań, sposobów wykończenia czy kolorów. Przekaż nam swoje potrzeby a przejrzymy nasz asortyment pod tym kątem, przygotowując ciekawą ofertę.

Przygotowanie ofert komercyjnych i kontraktowych. - Oferta Tila.pl prezentowana na stronach internetowych to tylko część asortymentu salonu. Posiadamy szereg mebli, akcesoriów i oświetlenia dla wnętrz komercyjnych i zamówień kontraktowych. Prosimy o kontakt z salonem a przygotujemy ofertę. 

Dostęp 24h do modeli 2D/3D, katalogów, kart produktów, zdjęć i wizualizacji. - Umożliwiamy bezpośredni dostęp do bibliotek: plików 2D/3D, kart produktów, zdjęć itp. u większości producentów z naszej oferty, bądź kompletujemy je i przesyłamy na konkretne zapytanie uczestników Programu współpracy Tila.pl.

Dostępność i dostawa szeregu: mebli, lamp i akcesoriów z oferty w terminie do 10 dni. - Ze względu na indywidualne warunki współpracy jakie Tila.pl posiada z wieloma producentami w Europie, posiadamy w ofercie szereg produktów dostępnych w krótkim terminie od 2 do 10 dni. 

Wypożyczenia mebli, lamp, akcesoriów i plakatów do sesji fotograficznych.  

Promocja na profilu Facebook Tila.pl. - W przypadku zainteresowania dodatkowymi możliwościami promocyjnymi, Tila.pl zamieści post na Facebooku informujący klientów salonu o współpracy z uczestnikiem Programu współpracy Tila.pl. Ponadto Tila.pl opublikuje każdorazowo post z dostarczoną przez architekta/projektanta aranżacją w której użyte są produkty nabyte w salonie Tila.pl.