Problem czy zastosować oświetlenie LED czy tradycyjne przechodzi powoli do przeszłości. Źródła LED stają się coraz tańsze w zakupie a technologia ich produkcji umożliwia uzyskanie barwy światła nieodbiegającej od oświetlenia tradycyjnego. 
Również tzw. oświetlenie tradycyjne stało się bardziej energooszczędne dzięki zastosowaniu żarników halogenowych. Tym samym dylemat wyboru pomiędzy LED a tradycyjną żarówką będzie wkrótce dylematem estetycznym czyli wyboru źródła, które będzie lepiej eksponować walory designu lampy.
W wielu przypadkach lampy zaprojektowane są z transparentnym kloszem. Dlatego też estetyka źródła światła ma tu niebagatelne znaczenie a żarówka tradycyjna jak choćby tzw. żarówka Edisona nie znajdzie dobrej alternatywy w źródłach LED. Ale jeśli chodzi już o ukryte oświetlenie zabudowy kuchennej to reflektorki czy paski LED są bezkonkurencyjne. Z kolei w garażach, piwnicach i pomieszczeniach technicznych możemy z powodzeniem stosować jeszcze inne źródło światła jakim są świetlówki. Dlatego wydaje się, że to projekt lampy oraz miejsce jej ekspozycji powinny determinować, które źródło światła najlepiej podkreśli jej walory.
Salon Tila.pl w Trójmieście oferuje duży wybór nowoczesnego oświetlenia do każdego wnętrza. Oryginalny design jest tym co charakteryzuje nasze kolekcje.