Katalog

Włączone filtry:
  Producent
  Projektant

  Materace i stelaże

  Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów

  Stelaż z regulacją twardości stelaża w środkowej części. 42 sprężyste listwy z drewna klejonego warstwowo zamocowane w kauczukowych uchwytach 3D.

  431 zł 323 zł

  Nieporównywalny komfort i miękkość przy jednoczesnym progresywnym wsparciu całego Twojego ciała. Leżąc na materacu Balet i mając porównanie z materacami piankowymi z pewnością nie pomyślałbyś że leżysz na materacu sprężynowym. Sprężynki tak subtelnie podtrzymują Twoje ciało, są tak gęsto ułożone,...

  2 367 zł

  Materac zbudowany na bazie 7-strefowej sprężyny kieszeniowej, sprężyny, która zagwarantuje Tobie idealne wsparcie i dopasowanie do anatomicznej budowy ciała. Przez cały czas gdy odpoczywasz, Twoja głowa, ramiona, pas, biodra i nogi są właściwie podparte.

  620 zł

  Fandango to mocne wsparcie dla każdego, to materac który zagwarantuje podwyższoną twardość ale jednocześnie optymalną elastyczność. Polecany dla osób o większej wadze bądź preferujących sen na twardszym podłożu.

  590 zł

  Materac zbudowany na bazie sprężyny kieszeniowej to fantastyczny wybór jeśli poszukujesz materaca, który zapewni Tobie znakomitą elastyczność oraz wsparcie. Każda sprężynka pracuje osobno, gdy śpisz uginają się tylko te części materaca na które wywierasz największy nacisk, niezależnie od tego w...

  480 zł

  Jeśli poszukujesz materaca, który dostarczy Tobie mocnego i solidnego wsparcia i zapewni Tobie nieco twardsze podłoże snu to Pasodoble jest materacem właśnie dla Ciebie. To znakomity wybór dla osób o większej wadze bądź preferujących sen na twardszym podłożu

  1 100 zł

  Decydując się na materac Tango możesz wybrać stronę, która bardziej Ci odpowiada, to także dobry wybór dla par, które mają różne preferencje, diametralnie różne budowy ciała itp. Materac możesz wybrać w jednym z dwóch pokrowców. Sam zdecyduj które właściwości bądź wygląd najbardziej pasuje do...

  999 zł

  Kankan to idealne rozwiązanie dla tradycjonalistów. W materacu zastosowaliśmy sprężynę typu bonell wykorzystywanej w budowie materaca już od wielu lat.

  427 zł

  Materac dwustronny utwardzony warstwą kokosu, ze względów higienicznych ukryty pod warstwą przewiewnej i elastycznej pianki Flexifoam.

  277 zł

  Dobranocka to gwarancja dobrego i zdrowego snu dla Twojej pociechy przed aktywnym dniem, pełnym energii.

  180 zł

  To typowy produkt dla nastolatków. Doskonały wkład wykonany jest z dwóch niezwykle elastycznych i przewiewnych pianek Flexifoam , każda o innej twardości.

  691 zł

  Jeśli jesteś osobą, która poszukuje nietuzinkowych rozwiązań, cenisz sobie wysoki komfort ale także design ma dla Ciebie znaczenie to materac Zumba jest właśnie dla Ciebie.

  2 301 zł

  Rock&Roll to materac który zapewni Tobie niezwykłą sprężystość, komfort i zdrowy sen. Materac, na którym możesz zregenerować siły po ciężkim dniu i wstawać pełnym energii każdego poranka!

  968 zł

  Higiena snu, trwałość i niespotykany komfort. Na tych cechach skupiliśmy się przy projektowaniu materaca Latino.

  1 958 zł

  Chcesz by Twoja sypialnia kojarzyła się odpoczynkiem, regeneracją, by Twój materac wręcz utulił Cię do snu. I naprawdę nic lepiej nie opisuje wrażenia jaki odczujesz zasypiając na materacu Rumba.

  1 377 zł

  Innowacje nie zawsze są zauważalne na pierwszy rzut oka. Wystarczy jednak położyć się na materacu Mambo by docenić odpowiednio skonstruowany wkład materaca, idealnie dobrane surowce, perfekcyjnie wykonane cięcia.

  1 531 zł

  Bazą materaca jest niezwykle plastyczna pianka Flexifoam. Pianka nadaje wkładowi optymalną sztywność zapewniając jednocześnie, dzięki odpowiedniemu profilowaniu, 7 zróżnicowanych stref twardości.

  1 060 zł

  Stelaż z regulacją twardości stelaża w środkowej części.

  202 zł

  Stelaż posiada pas środkowy zapewniający równomierny rozkład nacisku. Regulacja twardości stelaża w środkowej części. Manualna regulacja nachylenia podgłówka i podnóżka.

  321 zł

  Stelaż posiada pas środkowy zapewniający równomierny rozkład nacisku. Regulacja twardości stelaża w środkowej części. Elektryczna regulacja nachylenia podgłówka i podnóżka.

  1 074 zł

  Stelaż z regulacją twardości stelaża w środkowej części.

  431 zł

  Stelaż z regulacją twardości stelaża w środkowej części oraz manualną regulacją nachylenia podgłówka i podnóżka.

  629 zł

  Stelaż posiada ruchome w 3 płaszczyznach uchwyty zapewniające idealne podparcie materaca. Zapewnia podparcie materaca na całej powierzchni, regulację twardości stelaża w środkowej części, elektryczną regulację nachylenia podgłówka i podnóżka.

  1 751 zł
  Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów