Katalog

Włączone filtry:
  Producent
  Projektant

  Sofy rozkładane i sofy z funkcją spania do salonu.

  Sofy z funkcją spania / rozkładane

  Pokazuje 1 - 40 z 40 elementów

  Fade to system bardzo wygodnych sof z funkcją spania o świetnych mechanizmach rozkładania. 

  od 19 269 zł

  Niezwykle komfortowa sofa narożna z funkcją spania. Dostępna w kilku rozmiarach i konfiguracjach. Szezląg może być miejscem do spania dla dziecka.

  od 14 834 zł

  Amadeus to bardzo wygodna sofa zarówno do siedzenia jak i do spania. Posiada całkowicie zdejmowane pokrycie oraz wysokiej jakości materac o wysokości 13 cm.

  od 5 978 zł

  Mark to bardzo wygodna sofa do siedzenia. Posiada całkowicie zdejmowane pokrycie.

  od 8 526 zł

  Bob to bardzo wygodna sofa zarówno do siedzenia jak i do spania. Posiada całkowicie zdejmowane pokrycie oraz wysokiej jakości materac o wysokości 13 cm. Dostępna również nie rozkładana.

  od 8 528 zł

  Funk to bardzo wygodna sofa zarówno do siedzenia jak i do spania. W standardzie posiada całkowicie zdejmowany pokrowiec oraz wysokiej jakości materac o wysokości 13 cm. Dostępna w wielu rozmiarach i konfiguracjach.

  od 10 812 zł

  Arik sofa do spania okazjonalnego. W standardzie posiada materac piankowy o wysokości 12 cm oraz całkowicie zdejmowane pokrycie. Dostępna w trzech rozmiarach oraz w wersji nierozkładanej.

  od 7 668 zł

  Gio sofa do spania okazjonalnego. W standardzie posiada materac piankowy o wysokości 12 cm oraz całkowicie zdejmowane pokrycie. Dostępna w trzech rozmiarach.

  od 7 275 zł

  Sofa Asky z funkcją spania okazjonalnego. W standardzie posiada materac piankowy o wysokości 14 cm oraz całkowicie zdejmowane pokrycie. Dostępna w czterech wersjach.

  od 11 107 zł

  Asia to bardzo wygodna sofa zarówno do siedzenia jak i do spania okazjonalnego. W standardzie posiada materac sprężynowy o wysokości 14 cm oraz całkowicie zdejmowane pokrycie. Dostępna w czterech rozmiarach oraz w wersji nierozkładanej.

  od 8 893 zł

  Hugo to elegancka sofa z funkcją spania. Po rozłożeniu przypomina łóżko - prezentując perfekcyjnie wykończone wezgłowie. W standardzie posiada całkowicie wymienne pokrycie, wysokiej jakości materac o wysokości 13 cm.

  od 8 160 zł

  Jolie to elegancka sofa z funkcją spania. Po rozłożeniu przypomina łóżko - prezentując perfekcyjnie wykończone wezgłowie. W standardzie posiada całkowicie wymienne pokrycie, wysokiej jakości materac o wysokości 13 cm.

  od 8 160 zł

  Bernie to elegancka sofa z funkcją spania. Po rozłożeniu przypomina łóżko - prezentując perfekcyjnie wykończone wezgłowie. W standardzie posiada całkowicie zdejmowane pokrycie, wysokiej jakości materac o wysokości 13/14 cm oraz pojemnik na pościel. Dostępna również w wersji nierozkładanej.

  od 10 554 zł

  Mosley to elegancka sofa z funkcją spania. Po rozłożeniu przypomina łóżko - prezentując perfekcyjnie wykończone wezgłowie. W standardzie posiada całkowicie zdejmowane pokrycie, wysokiej jakości materac o wysokości 13/14 cm oraz pojemnik na pościel.

  od 10 554 zł

  Miro to bardzo wygodna sofa zarówno do siedzenia jak i do spania okazjonalnego. W standardzie posiada materac sprężynowy o wysokości 14 cm oraz całkowicie zdejmowane pokrycie. Dostępna w czterech rozmiarach.

  od 9 373 zł

  Alice to bardzo wygodna sofa zarówno do siedzenia jak i do spania okazjonalnego. W standardzie posiada materac sprężynowy o wysokości 14 cm oraz całkowicie zdejmowane pokrycie. Dostępna w czterech rozmiarach.

  od 9 373 zł

  Gospel to bardzo wygodna sofa zarówno do siedzenia jak i do spania. W standardzie posiada całkowicie zdejmowane pokrycie oraz wysokiej jakości materac o wysokości 13 cm. 

  od 10 812 zł

  Country to bardzo wygodna sofa zarówno do siedzenia jak i do spania. W standardzie posiada całkowicie zdejmowany pokrowiec oraz wysokiej jakości materac o wysokości 13 cm. Dostępne rozmiary i konfiguracje znajdują się w załączonym pliku pdf.

  od 15 756 zł

  Bob to bardzo wygodna sofa zarówno do siedzenia jak i do spania. W standardzie posiada wysokiej jakości materac o wysokości 13 cm. Dostępne rozmiary i konfiguracje znajdują się w załączonym pliku pdf.

  od 12 948 zł

  Steve to bardzo wygodna sofa zarówno do siedzenia jak i do spania. W standardzie posiada całkowicie zdejmowane pokrycie oraz wysokiej jakości materac o wysokości 13 cm. 

  od 8 526 zł

  John to bardzo wygodna sofa zarówno do siedzenia jak i do spania. W standardzie posiada całkowicie zdejmowane pokrycie oraz wysokiej jakości materac o wysokości 13 cm. 

  od 8 526 zł

  Janis to bardzo wygodna sofa zarówno do siedzenia jak i do spania. W standardzie posiada całkowicie zdejmowane pokrycie oraz wysokiej jakości materac o wysokości 13 cm. 

  od 8 526 zł

  Grace to bardzo wygodna sofa zarówno do siedzenia jak i do spania. W standardzie posiada całkowicie zdejmowane pokrycie oraz wysokiej jakości materac o wysokości 13 cm. 

  od 8 526 zł

  Mark to bardzo wygodna sofa zarówno do siedzenia jak i do spania. Posiada całkowicie zdejmowane pokrycie oraz wysokiej jakości materac o wysokości 13 cm.

  od 8 526 zł

  Sven to bardzo wygodna sofa zarówno do siedzenia jak i do spania. Posiada całkowicie zdejmowane pokrycie oraz wysokiej jakości materac o wysokości 13 cm.

  od 8 526 zł

  Tom to bardzo wygodna sofa zarówno do siedzenia jak i do spania. Posiada całkowicie zdejmowane pokrycie oraz wysokiej jakości materac o wysokości 13 cm.

  od 8 526 zł

  Jack to bardzo wygodna sofa zarówno do siedzenia jak i do spania. W standardzie posiada całkowicie zdejmowane pokrycie oraz wysokiej jakości materac o wysokości 13 cm. 

  od 9 072 zł

  Mick to bardzo wygodna sofa zarówno do siedzenia jak i do spania. W standardzie posiada całkowicie zdejmowane pokrycie oraz wysokiej jakości materac o wysokości 13 cm. 

  od 8 526 zł

  Kurt to bardzo wygodna sofa zarówno do siedzenia jak i do spania. W standardzie posiada całkowicie zdejmowane pokrycie oraz wysokiej jakości materac o wysokości 13 cm. 

  od 9 072 zł

  Jim to bardzo wygodna sofa zarówno do siedzenia jak i do spania. W standardzie posiada całkowicie zdejmowane pokrycie oraz wysokiej jakości materac o wysokości 13 cm.

  od 13 494 zł

  Up-lift to wielofunkcyjna sofa, która łączy w sobie funkcję wypoczynkową i sypialną w nowatorski sposób. Dostępny również fotel.

  od 14 989 zł

  Easy to bardzo wygodna sofa zarówno do siedzenia jak i do spania, posiada wysokiej jakości materac ze zdejmowanym pokrowcem oraz pojemnik na pościel ulokowany w szezlongu. Dostępna w kilku rozmiarach.

  od 18 372 zł

  Sofa z funkcją spania zapewnia niezwykłe poczucie komfortu siedzenia wśród wielu poduszek wypełnionych pierzem. Dostępna w trzech rozmiarach, wersja z szezlongiem posiada pojemnik na pościel.

  od 18 480 zł

  Easy to bardzo wygodna sofa zarówno do siedzenia jak i do spania, posiada wysokiej jakości materac ze zdejmowanym pokrowcem. Dostępna w kilku rozmiarach, wersja z szezlongiem posiada pojemnik na pościel.

  od 12 048 zł

  Ergonomiczna, wielofunkcyjna sofa z funkcją spania.

  od 21 623 zł

  Revolve to wielofunkcyjna sofa, która łączy w sobie funkcję wypoczynkową i sypialną w nowatorski sposób.

  od 14 959 zł

  Up-lift to wielofunkcyjna sofa, która łączy w sobie funkcję wypoczynkową i sypialną w nowatorski sposób. Dostępny również fotel.

  od 15 860 zł

  Up-lift to wielofunkcyjny fotel, który łączy w sobie funkcję wypoczynkową i sypialną w nowatorski sposób.

  od 11 040 zł

  Prostota, minimalizm i czyste linie. W dzień niezwykle komfortowa w nocy zamienia się w spanie dla gości.

  od 18 594 zł

  Prostota, minimalizm i czyste linie. W dzień niezwykle komfortowa w nocy zamienia się w spanie dla gości.

  od 26 994 zł
  Pokazuje 1 - 40 z 40 elementów